Zatrudnić pracownika z Ukrainy. Ale jak?

Twoja firma przeżywa intensywny rozwój, pozyskujesz nowe kontrakty, ale pracowników na miejscu brakuje. Zaczynasz myśleć o poszerzeniu załogi i rozglądasz się w kierunku wschodnim. Chcesz zatrudnić pracowników z Ukrainy. Ale jak? Przyjdź i dowiedz się już 17 maja!

Centrum Szkoleniowo-Doradcze Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu zaprasza na szkolenie pt.: „Zatrudnianie pracowników z Ukrainy”. Odbędzie się ono 17 maja 2018 r., godz. 9.00 – 15.30 w siedzibie IPH w Toruniu, ul. M. Skłodowskiej-Curie 41, sala na poziomie -1.

Cel szkolenia:

Zapoznanie uczestników szkolenia z kluczowymi elementami dot. zatrudniania pracowników z Ukrainy.

Główne punkty szkolenia:

  1. Skąd pozyskać pracownika z Ukrainy?
  2. Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca?
  3. Nowe zasady zatrudnienia cudzoziemców obowiązujących od 2018 r.
  4. Planowanie zatrudnienia i wdrożenie w pierwszy m-c pracy
  5. Kontynuacja zatrudnienia po zakończeniu dokumentów legalizujących pracę/pobyt

Korzyści dla uczestników:

Po ukończeniu szkolenia uczestnik zdobędzie wiedzę na temat korzyści płynących z zatrudniania cudzoziemców, pozna kwestie dotyczące rekrutacji pracowników zza granicy, uzyska wiedzę na temat zatrudniania obcokrajowców w związku ze zmianami w przepisach, pozna proces wdrożenia a także zarządzania nowym pracownikiem na danym stanowisku pracy.

Odbiorcy szkolenia:

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do działów kadr i płac, księgowości, osób zarządzających, działów HR-u, dyrektorów produkcji oraz właścicieli firm zainteresowanych zatrudnić cudzoziemców.

Termin szkolenia: 17 maja 2018 r.

Czas trwania: godz. 9.00 – 15.30

 

Prowadzący:

Milana Guszczina – manager ds. współpracy z zagranicą we FlexHR.  Zajmuje się wszystkimi procesami związanymi z rekrutacją pracowników z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii. Specjalizuje się w legalizacji pracy i pobytu oraz asymilacji osób, przyjeżdżających ze Wschodu do pracy w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Szypryt – trener, doradca HR, coach ICC, manager rozwoju kadr i szkoleń. Od 15 lat specjalizuje się w rynku szkoleń od strony: koordynatora szkoleń, ewaluatora programów szkoleniowo – doradczych, trenera. Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji społecznych, menedżerskich oraz szkolenia dla działów HR. Wspiera także klientów w rozwoju kariery i aktywnym poruszaniu się po rynku pracy. Funkcję trenera łączy z rolą doradcy, wdrażającego i zajmującego się doskonaleniem procesów HR m.in.: oceny pracownicze, badania satysfakcji, ewaluacja programów szkoleniowych, systemy motywacyjne, ocena kompetencji.

 

 

 

 

 

Miejsce szkolenia: siedziba IPH w Toruniu, Toruń, ul. Skłodowskiej-Curie 41,

Koszt:

460,00 zł netto (565,80 zł brutto) 

 410,00 zł netto (504,30 zł brutto) dla członków Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu

Cena szkolenia obejmuje materiały szkoleniowe, certyfikat, przerwy kawowe oraz lunch.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

fot. The Marmot/flickr.com/CC BY 2.0/changes made

Recommended Posts
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter