Zapraszamy na powakacyjne HR Cafe!

28 września 2017 r. otwieramy w Wyższej Szkole Bankowej jesienną edycję HR Cafe – miejsce spotkań osób zarządzających przedsiębiorstwami, pracujących w obszarach HR i realizujących działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Ostatni czwartek września rozpocznie cykl comiesięcznych warsztatów organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową i FlexHR.

HR Cafe jest odpowiedzią na sugestie części Członków Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, którzy zwrócili uwagę na potrzebę branżowych spotkań. Od kwietnia – w każdy ostatni czwartek miesiąca zapraszamy w mury WSB – w Toruniu lub Bydgoszczy – na spotkania, na których poruszane będą zagadnienia z szeroko rozumianego obszaru ZZL.

HR Cafe to miejsce spotkań praktyków, podczas których dzielić się będziemy wiedzą, doświadczeniem i aktualnymi trendami. To uczestnicy czwartkowych spotkań kreować będą kolejne tematy warsztatów – a wiodącym zagadnieniom zawsze towarzyszyć będzie dyskusja oraz sesje networkingowe przy kawie. Czwartkowy cykl poprowadzą: Milana Guszczina i Agata Kicińska, z którymi wspólnie będziemy poszukiwać najlepszych rozwiązań na drodze do zatrudnienia obcokrajowców.

Kiedy?
28  września 2017 roku godz. 14:00
Gdzie?

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, ul. Dekerta 26, budynek B, I p., sala 183

W programie:

  • 14:00 – Powitanie gości i wprowadzenie
  • 14:05 – Nowe trendy w pozyskiwaniu pracowników z zagranicy
  • 14:45 – Przerwa kawowa
  • 15:00 – Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca?
  • 15:45 – Dyskusja i networking

Dlaczego nie może Cię zabraknąć?

Spotkanie adresowane jest do osób zarządzających przedsiębiorstwami, pracujących w obszarach HR i realizujących działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. HR Cafe to wspólna inicjatywa Wyższej Szkoły Bankowej oraz FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia. Specjaliści będą mówić o praktycznych aspektach zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Poruszą kwestie związane z nowymi trendami w pozyskiwaniu pracowników, powiedzą o barierach oraz prawnych aspektach w zatrudnianiu obcokrajowców.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Liczba miejsc jest ograniczona.
Już dziś zarezerwuj sobie ostatnie czwartki miesiąca na HR Cafe!

Milana Guszczinamilana_guszczina_foto.jpg
Pracuje we FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia.Od kilku lat zajmuje się rekrutacją pracowników z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii do pracy w Polsce. W zakresie jej zadań leży pełna obsługa i pomoc w asymilacji obcokrajowców pracujących w Polsce. Koordynowała przyjazdy grup liczących od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Zajmuje się również legalizacją pracy i pobytu osób ze Wschodu.

 

Agata Kicińskaagata_kicinska_zdjecie.jpg
Aplikant radcowski w Kancelarii Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni spółka partnerska – www.radcowie.biz. Interesuje się prawem pracy i prawem ubezpieczeń społecznych. Swoją wiedzą dzieli się na łamach Dziennika Gazety Prawnej i portalu fk, a przede wszystkim na swoim blogu www.prawodlapracodawcy.pl

Recommended Posts
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter