Ruszyła rejestracja na konferencję HR W BIZNESIE!

FlexHR oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zapraszają wszystkie osoby związane z branżą HR do Bydgoszczy, gdzie 29 listopada odbędzie się konferencja HR W BIZNESIE. Temat tegorocznej edycji brzmi: Trendy już znamy, czas na rozwiązania. 

Dlaczego HR W BIZNESIE?

Pomysł na stworzenie konferencji dla HRowców stanowi kontynuację wcześniejszych działań Dyrektor Generalnej FlexHR, Ewy Koreckiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na polu integracji i edukacji osób związanych z branżą. Wiadomo, że dziś HR to nie tylko rekrutacje oraz administrowanie pracownikami. Częste koneksje z marketingiem, PR czy UX wymagają od HRowców nowych kompetencji. Dlatego prelegenci i prowadzący warsztaty HR W BIZNESIE 2017 będą się koncentrować na narzędziach i rozwiązaniach, przydatnych w codziennej pracy działów HR.

HR W BIZNESIE 2017 to…

… jeden intensywny dzień konferencyjny, w ramach którego uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania czterech wykładów oraz uczestniczenia w jednym z sześciu warsztatów. Do grona prelegentów zaprosiliśmy w tym roku Magdalenę Dziewguć (Google), Annę Zielonkę-Wiśniewską (Atos Polska GDC), Jakuba B. Bączka (JBB International) oraz Annę Holz (Biurfol). Natomiast warsztaty z employer brandingu, mierzenia HR, zarządzania kryzysami w mediach społecznościowych, narzędzi FRIS, myślenia wizualnego czy efektywnej nauki języków obcych poprowadzą dla nas Anna Zielonka-Wiśniewska (Atos Polska GDC), Emilia Szypryt (FlexHR), Marta Daniel i Artur Grendzicki (CTDP/Contact Center), Anna Jurewicz, Klaudia Tolman (Ryślicielka®) oraz Magdalena Zawiszewska (Centrum Języków Obcych WSB) i Piotr Banasiak (Educational Testing Service Global BV).

Spotkajmy się w Bydgoszczy!

Do konferencji HR W BIZNESIE Trendy już znamy, czas na rozwiązania został niecały miesiąc. Dlatego warto zarejestrować się już dziś poprzez link. Szczegóły dotyczące konferencji są dostępne na stronie hrwbiznesie.com.
Zatem zapraszamy do jej odwiedzenia, zapisania się i.., do zobaczenia 29 listopada w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy!

Recommended Posts
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter