Nowe otwarcie w Bydgoszczy

Rozpoczynamy nowy miesiąc, a tym samym nowy rozdział w Bydgoszczy. Dlaczego? Ponieważ od dziś zapraszamy do naszego nowego biura przy ul. Śniadeckich 19!

Naszą obecność nad Brdą rozpoczynaliśmy w Idea Przestrzeń Biznesu na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Jednak m. in. ze względu na powiększający się zespół naszego oddziału w Bydgoszczy postanowiliśmy poszukać innej lokalizacji.

–  O wyborze biura na Śniadeckich 19 zadecydowała nie tylko większa przestrzeń do wykorzystania, ale przede wszystkim dogodne położenie w ścisłym centrum miasta. Dzięki temu osoby poszukujące pracy będą miały ułatwiony bezpośredni kontakt z nami – mówi Aleksandra Kwaca, starszy konsultant ds. rekrutacji, która pracuje w Bydgoszczy od początku istnienia oddziału.

Nowe biuro FlexHR znajduje się w odległości ok. 6 min pieszo od przystanku tramwajowego Pl. Wolności (T 1, 2, 4, 6, 10), skomunikowanego praktycznie prawie z całym miastem. Zaś od dworca PKP Bydgoszcz Główna spacer do naszego biura zajmuje ok. 12 min.

Oddział jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00. Jesteśmy także dostępni pod numerem telefonu 668 812 966  albo  mailowo: bydgoszcz [at]flexhr.pl.

 

 

Recommended Posts
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter