Kolejna edycja konferencji HR W BIZNESIE już w październiku!

25 października w Toruniu odbędzie się kolejna edycja konferencji HR W BIZNESIE, którą FlexHR współorganizuje wraz z Wyższą Szkołą Bankową. W tym roku skupiamy się na HR rozumianym jako Human Relations.

Zastanawiając się nad ideą tegorocznej konferencji HR W BIZNESIE doszliśmy do wniosku, że z jednej strony wszędzie się mówi, że najważniejszy jest człowiek. Ale nie zmienia to faktu, że równolegle funkcjonujemy w modelu Resources.  Dlatego postanowiliśmy spojrzeć na HR jako na Human Relations.

A jakie zmiany może to przynieść? Przyjrzymy się temu już 25 października w Toruniu wraz z uczestnikami konferencji oraz zaproszonymi gośćmi. Wśród prelegentów znajdą się m. in. Agata Dulnik (Global Leadership Experts), Beata Michalska-Dominiak (Klientocentryczni), Piotr Bucki (bucki.pro) oraz Wanda Brociek (Skandynawsko-Polska Izba Handlowa).

Ponadto uczestnicy będą mogli wybrać udział w jednym z ośmiu warsztatów – prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach. Wśród tematów znajdują się m.in. sourcing (Kasia Borowicz, kmborowicz.com), social media w HR (Łukasz Dębski, Socjomania) , design thinking (Beata Michalska-Dominiak, Klientocentryczni), komunikacja wewnętrzna (Izabela Mazurek-Turska, Mobica) czy motywowanie pracowników (Anna Kostrzewska, Frauenthal Automotive, część grupy Hendrickson).

Szczegółowy program konferencji HR W BIZNESIE Human Relations jest dostępny tutaj.

Spotkajmy się  25 października w Toruniu i sprawdźmy wspólnie ile w HR jest jeszcze Resources, ile już Relations. I przede wszystkim jak istotny jest czynnik Human.

HR W BIZNESIE Human Relations
25.10.2018
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu,
Toruń, ul. Młodzieżowa 31 a

Rejestracja: www.hrwbiznesie.com

Bilety EARLY BIRD
tylko 230 zł brutto/os.
tylko do 15.08.2018!

Recommended Posts
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter