HR, kawa i EB

Majowe HR Cafe dedykujemy Employer Brandingowi. Networking, kawa i praktycy z firmy Mobica – to wszystko czeka na Was już 24 maja od g. 14:00 w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

Jeżeli zarządzasz firmą, pracujesz w obszarze HR albo realizujesz zadania związane z tym obszarem, to HR Cafe jest idealnym miejscem na wymianę doświadczeń i zyskanie nowej wiedzy. Izabela Mazurek-Turska, Anna Wankiewicz i Marta Wachowiak z Mobica Limited sp. z o.o. zapowiadają, że 70% majowego spotkania zajmą aspekty praktyczne związane z Employer Brandingiem.

 

Kiedy?

  • 24 maja 2018 roku, godz. 14:00 – 16:00

Gdzie?

  • Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, sala 104 BA

Organizatorzy:

  • Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
  • FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia sp. z o.o.

W programie:

  • wspólna kawa
  • praca w grupach nad case study w grupach
  • wymiana doświadczeń

Prowadzące:

Izabela izabela_mazurek_turska_employer_branding__communication_manager_w_mobica.pngMazurek-Turska
Employer Branding & Communication Manager w Mobica – międzynarodowej firmie z branży IT. Odpowiada za budowanie marki pracodawcy wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji. Specjalizuje się w budowaniu angażującej komunikacji skierowanej zarówno do pracowników, jak i potencjalnych kandydatów. Zarządza zespołem złożonym ze specjalistów employer brandingu, komunikacji oraz social mediów. Absolwentka studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu Employer Branding Management, jak również HR Manager oraz Coaching w Wyższej Szkole Bankowej. Prowadzi bloga eb-w-praktyce.pl. Wykłada na studiach podyplomowych HR Manager oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Managerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

Anna Wankiewiczania_wankiewicz_employer_branding__communication_specialist_w_mobica.png
Employer Branding & Communication Specialist w Mobica. Absolwentka UMK specjalności PR i Branding. Jest osobą pełną pozytywnej energii, lubiącą ludzi i gotową na wyzwania. Liczne praktyki przybliżyły jej specyfikę pracy w różnych branżach – od edukacji po gastronomię. Miło wspomina pracę dla Estée Lauder w Budapeszcie i wdrażanie systemu rozwiązań HR dla regionu EMEA. Zafascynowana employer brandingiem każdego dnia poszukuje efektywnych i efektownych rozwiązań dla Mobica.

 

 

 

 

 

 

Marta Wachowiakmarta_wachowiak__senior_employer_branding__communication_specialist_w_mobica.png
Senior Employer Branding & Communication Specialist w Mobica. Absolwentka UKW w Bydgoszczy. Z wykształcenia tłumacz i PRowiec. Doświadczenie zdobywała w agencjach interaktywnych i kreatywnych, podczas pracy dla klientów z różnych branż, lokalnych firmach produkujących gry, a obecnie w IT. Ma ponad 8 lat doświadczenia w: tłumaczeniach i copywritingu (marketingowych, PRowych, produktowych, growych, a nawet doktrynach wojskowych), komunikacji, PR i marketingu, współpracy w zakresie namingu, brandingu, koncepcji kreatywnych i kreacji graficznych.

 

 

 

 

 

 

Zapisz się już dziś!

Kliknij -> FORMULARZ ZAPISÓW

 

Fot. flickr.com/freeimage4life (CC0 1.0)

 

 

Recommended Posts
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter