HR CAFE wchodzi na nowy teren

Czerwcowe  HR CAFE z jednej strony jest pierwszym spotkaniem dla HRowców. Pierwszym w nowej lokalizacji, ponieważ 28 czerwca widzimy się we Włocławku.

HR CAFE, networkingowo-szkoleniowe spotkania ludzi z branży HR przy kawie – zarówno pracowników i kierowników działów personalnych, właścicieli firm oraz osób zatrudnionych w agencjach HR, odbywają się co miesiąc od marca 2017 r.  Organizatorzy, FlexHR oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, dotąd realizowali je naprzemiennie  –  w Bydgoszczy i w Toruniu. W sumie – 10 spotkań.

Do tych miast, dzięki współpracy z działającym przy Urzędzie Miasta Włocławek Centrum Obsługi Inwestora oraz Włocławskim Inkubatorem Innowacji i Przedsiębiorczości, dopisujemy właśnie Włocławek. Tam odbędzie się 11. HR CAFE.

– Liczymy na szeroki odzew oraz liczne przybycie HRowców z Włocławka i okolic, ponieważ HR CAFE to doskonała okazja do integracji środowiska HRowego oraz do wymiany doświadczeń. Ponadto to pierwsze tego typu spotkanie w tym mieście, dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich związanych z łączącą nas branżą – mówi Mateusz Łapiński, koordynator HR CAFE.

Jaki będzie temat włocławskiego HR CAFE?

Tym razem skoncentrujemy się na onboardingu– procesie przyjmowania nowych pracowników oraz ich adaptacji w miejscu pracy. Badania pokazują, iż 69% pracowników nie zmienia pracy w ciągu trzech lat od zatrudnienia. Nie zmienia, o ile bierze udział w dobrze ocenianym procesie onboardingowym.  Dziś, kiedy firmy, zwłaszcza produkcyjne, cierpią na braki kadrowe, głównie w obszarze niewykwalifikowanych pracowników, należy nie tylko skutecznie ich rekrutować, ale także jak najdłużej zatrzymać w firmie.

Goście HR CAFE we Włocławku to:

Ewa Kubska-Oleksy – od 10 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Pierwsze kroki w HR stawiała w firmie produkcyjnej z japońskim kapitałem, od prawie 3 lat współpracuje z Leroy Merlin najpierw jako Kierownik ds. Zasobów Ludzkich w sklepie w Toruniu, obecnie – Senior Menedżer. Jest odpowiedzialna za wdrażanie strategii HR w obszarach: rekrutacji, stażu i integracji, oceny i rozwoju kadr regionu zapewniając realizację celów biznesowych Leroy Merlin Polska.

 

 

 

 

 

 

Anna Wróblewska – Kierownik ds. Zasobów Ludzkich w Leroy Merlin w Białymstoku. Od 5 lat zajmuje się zawodowo „twardym” i „miękkim” HR. Jest doświadczonym praktykiem w zakresie procesów rekrutacji, motywowania oraz budowania relacji w zespole.

 

 

 

 

 

 

 

HR CAFE #11 
Onboarding. Jak efektywne wdrożyć nowego pracownika ?

28.06.2018, 14:00 – 16:00
Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości
ul. Toruńska 148

Wstęp wolny.
Obowiązuje rejestracja on-line – zapisz się już dziś!

 

Recommended Posts
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter