HR Cafe – miejsce spotkań praktyków

Wieloletnia współpraca Wyższej Szkoły Bankowej i FlexHR zaowocowała reaktywacją cyklicznych spotkań o tematyce HR. To powrót po latach do „spotkań czwartkowych” pod patronatem kujawsko-pomorskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, które były organizowane przez panią Ewę Korecką jako ówczesnego Prezesa Zarządu naszego regionu PSZK, oraz WSB.

Wspólna kawa, ciastko, warsztaty i dyskusje – jakże brakowało tych spotkań… Odebraliśmy cała masę zapytań i maili – zachęty płynęły od Uczestników poprzedniego cyklu.

Aż wreszcie padł pomysł: reaktywujmy to!  Rozmowy i ustalenia pomiędzy nami trochę trwały, ale wreszcie jest: HR CAFE!

A to oznacza, że będą i cafe, i ciastka 🙂, ale przede wszystkim również mnóstwo nowych oraz tych sprawdzonych pomysłów, podpowiedzi oraz trendów na rynku HR.  Kiedyś spotkania odbywały się w murach Wyższej Szkoły Bankowej i tak jest tym razem.

HR Cafe – to warsztaty tematyczne połączone ze świadomym networkingiem.  To platforma dla wymiany doświadczeń i dyskusji na temat dobrych praktyk, zmian w prawie, czy wyzwań, z którymi mierzą się managerowie i specjaliści HRu.

Spotkania kierowane są do praktyków z całego regionu i odbywają się naprzemiennie w Toruniu oraz Bydgoszczy. Już odbyły się dwa pierwsze,  które cieszyły się tak ogromną popularnością,  ze zabrakło wolnych miejsc 🙂

Żelazne zasady, którymi kierujemy się podczas organizacji każdego wydarzenia to swobodna wymiana doświadczeń, możliwość zdobycia unikatowej wiedzy i wzajemne inspirowanie się. Każde wydarzenie jest inne, każde ze swoim scenariuszem i bardzo elastyczne. Od prowadzącego oraz gości zależy jaką przybierze formułę.

Spotkania HR Cafe odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca. Udział jest zawsze bezpłatny (wymagane jest wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego). Wszystkie najnowsze informacje można znaleźć na naszym profilu FlexHR na FB  oraz FlexHR na Linkedin.

Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie całego projektu.  Zapraszamy na kolejne spotkania – najbliższe poświęcone zmianom w prawie pracy tym razem w Bydgoszczy (szczegóły wkrótce).

Do zobaczenia na miejscu!

Zespół FlexHR

Ostatnie posty
Napisz do nas

Nieczytelne? Zmień tekst.

Wpisz szukane wyrażenie i naciśnij Enter