HR Dream Team 2017

Ruszył konkurs HR Dream Team 2017! Jest to już III edycja konkursu dla zespołów HR, które realizują odważne, nieszablonowe a przede wszystkim skuteczne projekty z zakresu zarzadzania ludźmi. Po raz kolejny znaleźliśmy się w jury – będziemy mieli okazję oceniać i nagradzać najlepsze zgłoszone projekty!

Konkurs HR Dream Team 2017 jest świetną okazją, aby pochwalić się swoimi dokonaniami oraz wymienić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi praktykami. W tegorocznej edycji, przyjmowane są projekty w trzech kategoriach:

  1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów,
  2. Rozwój talentów w organizacji,
  3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że po raz kolejny jesteśmy w Kapitule Konkursu i będziemy pełnić rolę eksperta oceniającego nadesłane projekty. Stawką w konkursie jest prestiżowy tytuł „HR Dream Team”. Gorąco zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń naszych partnerów biznesowych i nie tylko. Wiemy, że w polskim HR znajdują się ludzie, których praca niejednokrotnie zmienia politykę personalną mniejszych i większych firm – jesteśmy przekonani, że warto doceniać i wspierać zaangażowane zespoły budujące przyjazne oblicze naszych organizacji.

Wszystkie dodatkowe informacje nt. konkursu oraz formularz zgłoszeniowy, znajduje się na stronie Wyzwań HR (http://www.wyzwaniahr.pl/hr-dream-team-2017-poszukiwany/).

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 30 kwietnia 2017 roku. Wyniki konkursu oraz nagrody zostaną przyznane 7 czerwca 2017 roku na gali HR DAY w Warszawie. Rok temu wyglądało to w taki sposób:

Pozdrawiamy, zespół FlexHR.

Recent Posts
Write to us

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search