Firmowy wypoczynek FlexHR

Pełen wyzwań rok 2016 postanowiliśmy podsumować zasłużonym wypoczynkiem podczas wspólnego wyjazdu do Hotelu SPA Dr. Irena Eris na Wzgórzach Dylewskich,  który miał miejsce 13-14 stycznia 2017 roku. Zdecydowaliśmy się odczarować piątek 13 i sprawić, żeby zapisał się on w naszej pamięci jako dobry znak naszej owocnej pracy.

Podczas dwudniowego pobytu mieliśmy okazję skorzystać z wielu atrakcji jakie ośrodek oferował swoim gościom: masaże, zabiegi relaksujące, kompleks basenowy, pyszne posiłki, tor do kręgli oraz hotelowy pub. Była to dla nas świetna okazja do długich rozmów (niekoniecznie o pracy) i wspólnego spędzenia czasu w luźnej atmosferze. Tego typu spotkania są dla nas szczególnie ważne – tym bardziej, że na co dzień nie ma wielu okazji do bezpośredniej integracji między naszymi oddziałami – grudziądzkim i toruńskim. Jak to zwykle w takich okolicznościach bywa, czas upłynął nam bardzo szybko i zanim się obejrzeliśmy, trzeba było wracać do siebie.

Zmotywowani po wypoczynku optymistycznie patrzymy w nowy rok, który będzie dla nas jeszcze bardziej wymagający, tak jak rynek pracy z którym jesteśmy ściśle powiązani. Jesteśmy przekonani, że nowe wyzwania wiążą się z naszym rozwojem, a co za tym idzie, z rozwojem naszych partnerów. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć sobie, naszym pracownikom oraz klientom pomyślnego roku 2017.

Pozdrawiamy, zespół FlexHR.

Recent Posts
Write to us

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search