Animacja SWF

Spawacz MIG/MAG (Nr ref SP/tor/2014)

Pracodawcafirma produkcyjna w branży stalowej,  specjalizująca się w prefabrykacji i wykonawstwie  konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj umowy: umowa o pracę, cały etat

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowywanie materiałów do spawania
  • spawanie konstrukcji stalowych
  • praca z dokumentacją techniczną
  • praca według wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w procesach spawania
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG (ewentualnie TIG)
  • umiejętność samoorganizacji pracy, systematyczność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • certyfikaty spawalnicze
  • zdolność skutecznego komunikowania się z przełożonymi

OFERTA:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania;
  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy w firmie rozwijającej się
  • Pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze
  • Liczne szkolenia produktowe

Aplikacje z dopiskiem: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FlexHR  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.Ust. nr 101 poz.926 z póź. zm.) oraz nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila proszę przysyłać na adres: rekrutacje@flexhr.pl

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.